1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19

Vyvrcholenie sezóny Memoriál Viktora Kincela 2011

Dátum: 20. Október 2011
Autor: speko

Po roku sa opäť stretnú všetky slovenské, plus pár zahraničných tímov na vyvrcholení sezóny a uctení si pamiatky hráča Viktora Kincela. Jedná sa o halový turnaj, ktorý sa stáva veľmi peknou tradíciou a prestížnou záležitosťou medzi hráčmi a fanúšikmi amerického futbalu. Dátum 29. októbra v športovej hale Olympia v Nitre.

Prvá výhra Nitra Knights v SFL, Trnava Bulldogs vs Nitra Knights 20:27

Dátum: 26. September 2011

Prvá výhra Nitra Knights v Slovenskej lige americkeho futbalu 11 na 11. Naši hráči hosťujúci v Nitre sa rovnako pričinili k týmovej výhre Knights v tejto sezóne. Stav prvého polčasu bol 0:14 pre Knights, za týmto výsledkom stojí hlavne defenzíva ktorá útok Bulldogs nepustila k slovu celý prvý polčas. Po zmene strán bola hra vyrovnanejšia ale aj o dosť fyzicky tvrdšia.

Kings sa na jesennú časť slovenskej ligy 11 na 11 spoja s Nitrou Knights

Dátum: 28. Júl 2011

Na jeseň sa začína projekt SAAF jedenástkovej ligy, v ktorej sa skúsi potenciál slovenských mužstiev obsadiť hráčmi jedenástkovú ligu. S dôvodu nižšieho počtu hráčov Nitry a Topoľčian sa dočasne spojíme spolu aby sme pod hlavičkou Nitri odohrali ligové zápasy proti Bratislave Monarchs, Trnava Bulldogs a Zvolen Patriots.

Umiestnili sme sa na 3. mieste v Slovenskej lige 7 vs. 7 v jarnej časti sezóny 2011

Dátum: 03. Júl 2011

Dnes v daždivom počasí sme najskôr prehrali boj o postup do finále s Trnavou ale hlavy nam neklesli a podarilo sa nám udolať ešte nami zatiaľ nezdolaného súpera, Zvolen Patriots, v súboji o tretie miesto. Domov nesieme krásny tanier, ktorý nám bude pripomínať sezónu 2011.